امروز و در بورس کالای ایران محصولات ۱۳ مجتمع پتروشیمی عرضه خواهد شد.
به گزارش شانا، امروز، در صورت تقاضا، حدود ۵۲ هزار تن انواع کالا با قراردادهای سلف، نسیه و نقد در بورس کالای ایران عرضه می شود.
مجتمع های پتروشیمی خوزستان، پارس، کارون، بوعلی سینا، خراسان، کرمانشاه، برزویه، تندگویان، ایلام، کرمانشاه، شازند، اروند و کارون، انواع محصولات پتروشیمی را به صورت نقد و سلف در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می کند. در گروه قیر نیز حدود ۱۴ هزار تن قیر شرکت نفت پاسارگاد و یکهزار تن قیر ۸۵۱۰۰ شرکت بام گام عایق ارومیه راهی تالار معاملات شد.
تالار صادراتی نیز شاهد عرضه ۹۱۰۰ تن انواع قیر شرکت های معماران تجارت آفتاب، نگین فخر آذربایجان، توان گستران عایق، مهر پارسیان، قیران پخش ستاره ایرانیان و نگین گام پارس است.
شرکت آلومینیوم المهدی با ۲ هزار تن شمش هزار پوندی ۹۹٫۷ به قیمت پایه ۶۱ هزار و ۲۵۰ ریال و به صورت نقد در تالار محصولات صنعتی و معدنی حضور می یابد. همچنین این شرکت ۲۰۰ تن شمش خالص ۵۰ پوندی را به قیمت پایه ۷۱ هزار و ۲۱۰ ریال و به صورت نسیه روی تابلوی عرضه می برد.
گفتنی است، در این روز و در تالار محصولات کشاورزی، ۴۰۵۰ تن برنج وارداتی و ۳ هزار تن شکرسفیدوارداتی عرضه می شود. علاوه بر این، ۶۰۰ تن شکرسفید کارخانه قند ورامین و ۵۰۰ تن قند کارخانه قند بردسیر کرمان روی تابلوی عرضه می رود.

نظر بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افتخارات