مهندس عباس شعری مقدم در این نشست با بیان اینکه روابط عمومی رکن مهم مدیریت هر شرکتی است افزود: مدیران با توجه به مشکلات زیادی که دارند اغلب از مسائل کارکنان، ارتباطات درون سازمانی و توجه به جامعه غفلت می کنند و وظیفه روابط عمومی است که در این زمینه ها مدیران را روزآمد نگه دارد.
وی با بیان اینکه امروز صنعت پتروشیمی به علت واگذاری عجولانه با مشکلات متعددی دست به گریبان است افزود: یکی از این مشکلات عدم توجه شرکت های خصوصی شده به مسئولیت های اجتماعی است و این یکی دیگر از وظایف روابط عمومی هاست که توجه مدیران را به این مسئولیت ها که می تواند در بلندمدت برای شرکت ها مهم باشد جلب کنند.
وی افزود: زمانی که آقای زنگنه این مسئولیت را به من سپردند از من خواستند زمینه توسعه صنعت پتروشیمی با سرمایه و توان بخش خصوصی را فراهم کنم، شایسته سالاری را در این صنعت حاکم کنم و شرایط جانشین پروری را هم برای این صنعت فراهم کنم.
وی با برشمردن مشکلات و موانع موجود برای توسعه صنعت افزودک خوشبختانه امروز در همه شرکت ها چه دولتی و چه خصوصی مدیران لایق و شایسته ای فعال هستند.
وی با بیان اینکه برای جانشین پروری نیاز به انتقال برخی کارکنان شایسته از بخش خصوصی به دولت است افزود: در این زمنیه موانعی داریم که در تلاش برای رفع آنها هستیم.
در این نشست روسای روابط عمومی شرکت های پتروشیمی هم دیدگاه های خود را با مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی درمیان گذاشتند.
منبع: نیپنا

نظر بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افتخارات