درسالی که شرکت های پتروشیمی پنجاهمین سال حضور این صنعت عظیم در ایران را جشن می گیرند و همزمان با هفته دولت کلنگ ساخت بزرگترین مجموعه تفریحی – ورزشی آبی جنوب کشور توسط شرکت پتروشیمی مارون به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی مارون، ساخت بزرگترین مجموعه تفریحی – ورزشی آبی جنوب کشور در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع  در ناحیه صنعتی ماهشهر  توسط شرکت پتروشیمی مارون آغاز شد.
مراسم کلنگ زنی این مجموعه باحضور حجت الاسلام عبدالحسین غبیشاوی امام جمعه ماهشهر، منصور قمر فرماندار ماهشهر، امینی مدیرکل امور فرهنگی ورزش و جوانان، مهندس شریف موسوی مدیر عامل پتروشیمی مارون و اعضای شورای و جمعی دیگر از مسئولین و مقامات محلی شهر ماهشهر برگزار شد.
مجموع اعتبارات در نظر گرفته شده برای این پروژه تفریحی ورزشی ۲۵ میلیارد ریال برآورد شده که تماما توسط شرکت پتروشیمی مارون پرداخت خواهد شد. این پروژه در زمان ساخت زمینه اشتغال زایی برای ۱۴۰ نفر را در استان فراهم می کند و در زمان بهره برداری ظرفیت ایجاد ۳۰ نفر اشتغال مستقیم را دارد .
زمان آغاز عملیات اجرایی این مجموعه آبی مهر ماه سال جاری است و به گفته کارشناسان زمان پیش بینی شده برای بهره برداری از آن پاییز سال ۱۳۹۴ در نظر گرفته شده است.
در این مجموعه ظرفیت ایجاد سایت رفاهی- تفریحی، احداث سایت‌های ورزشی، اجرای بازی‌های بین‌المللی، فرصت‌های شغلی و اشتغال‌زایی وجود دارد.

نظر بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افتخارات