با هدف حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی،تفاهم نامه همکاری بین شرکت پایانه ها و مخازن پتروشیمی و بانک رفاه کارگران امضا شد.
به گزارش شرکت پایانه ها و مخازن پتروشیمی به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران،این تفاهم‌نامه طی مراسمی که به همین منظور در محل این بانک برگزار شد، به امضای دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران و مدیرعامل شرکت پایانه ها و مخازن پتروشیمی رسید.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران طی سخنانی در این مراسم با بیان اینکه ۱۰۰ درصد سهام این بانک متعلق به سازمان تامین اجتماعی است، به افزایش سرمایه بانک اشاره و خاطرنشان کرد: این مهم شاخص‌های مهمی نظیر کفایت سرمایه بانک را از حد استانداردهای شبکه بانکی کشور (۸ درصد) بسیار فراتر برده و به عنوان یکی از بانک‌های برتر کشور از منظر سرمایه، علاوه بر رفع محدودیت‌های قانونی همچون سقف تسهیلات و تعهدات کلان، حضور این بانک در عرصه‌های مختلف اقتصادی و تولیدی کشور را بسیار مؤثر و پررنگ‌تر کرده است.
وی با بیان اینکه افزایش سرمایه بستر حمایت اثربخش بانک رفاه کارگران از واحدهای تولیدی در حوزه‌های مختلف را بیش از پیش فراهم کرده است تصریح کرد: در این راستا آمادگی داریم از برنامه‌های توسعه‌ای شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی حمایت و از این طریق در مسیر رونق تولید و اشتغالزایی در این شرکت گام برداریم.

وی به انتشار اوراق گواهی سپرده خاص بانک رفاه کارگران اشاره کرد و گفت: این اوراق با هدف مدیریت نقدینگی کشور و در راستای تامین مالی طرح‌ها و پروژه‌های اجرایی واحدهای تولیدی منتشر می‌شود و آمادگی داریم نسبت به انجام این مهم برای شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی اقدام کنیم.

مدیرعامل شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی نیز طی سخنانی در این مراسم با قدردانی از حمایت‌های بانک رفاه کارگران از این شرکت گفت: امیدواریم همکاری‌های متقابل این بانک به عنوان بانک خوش‌نام و توانمند کشور و شرکت بیش از پیش توسعه یابد تا از این طریق سهام‌داران دو مجموعه منتفع شوند.

وی افزود: بانک رفاه کارگران و شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی از یک خانواده هستند و بدون شک توسعه همکاری‌های متقابل این دو مجموعه به نفع بازنشستگان کشور است.

مدیر عامل شرکت پایانه ها و مخازن پتروشیمی در پایان تصریح کرد: بیش از ۹۰ درصد بازنشستگان کشور سهام‌دار شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی هستند و حمایت‌های بانک رفاه کارگران از این شرکت می‌تواند خدمات به بازنشستگان را ارتقا بخشد.

نظر بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افتخارات