شركت پايانه‌ها و مخازن پتروشيمي در نظر دارد تأمين oil seal و آب بندهاي مكانيكي بنادر پتروشيمي پارس و ماهشهر را با اطلاعات ذيل به تأمین‌کننده و يا سازنده واجد الشرایط واگذار نماید:

  • نام دستگاه مناقصه گزار: شركت پايانه ها و مخازن پتروشيمي
  • نام مناقصه: تأمين oil seal و آب بندهاي مكانيكي (يك مرحله اي توأم با ارزيابي ساده)
  • نشاني دستگاه مناقصه گزار: عسلويه، منطقه ويژه اقتصادي، سايت مجتمع هاي پتروشيمي فاز يك، شركت پايانه ها و مخازن پتروشيمي، ساختمان اداري، كميسيون معاملات، تلفن ۴۲۵۷۹۲۰۵-۰۲۱ يا تلفكس ۷۲۹۵۶۶۴-۰۷۷۳٫
  • شرح مختصري از كار: تأمين oil seal و آب‌بندهاي مكانيكي شامل تأمين كاسه نمد، اورينگ و گردگير و… در انواع و ابعاد مختلف، توليد سازندگان داخلي مطابق با شرح مندرج در اسناد مناقصه، به منظور استفاده در ماشين آلات و تجهيزات بنادر پتروشيمي پارس و ماهشهر.
  • نوع و مبلغ تضمين شركت در مناقصه : ضمانتنامه بانكي به مبلغ ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ريال يا واريز همين مبلغ به حساب ۲۶۴۳۰۴۴۷۳۳ نزد بانك تجارت در وجه شركت پايانه ها و مخازن پتروشيمي .
  • مدارك مورد نياز: اسناد و مدارك ثبتي شركت مشتمل بر روزنامه رسمي و اساسنامه مرتبط با تأمين كالا و يا پروانه/ مجوز توليد كالا و همچنين گواهينامه استاندارد كيفيت براي سازندگان.
  • هزينه خريد اسناد مناقصه: واريز مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ (پانصد هزار) ريال به شماره حساب مندرج در بند ۵ آگهي.
  • نحوه دريافت اسناد: مناقصه گران علاقه مند به شركت در مناقصه مي توانند با در دست داشتن معرفي نامه ممهور به مهر شركت، از تاريخ ۰۴/۱۱/۹۹ لغايت ساعت ۱۴:۰۰ مورخ ۰۷/۱۱/۹۹ جهت دريافت اسناد به آدرس مندرج در بند ۳ آگهي مراجعه نمايند.

جهت تحويل پاكات پيشنهادي، ‌مناقصه گران محترم مي بايست پاكات پيشنهادي خودرا، به‌همراه ساير مدارك خواسته شده در اسناد مناقصه، حداكثرتا ساعت ۱۲:۰۰ مورخ ۱۸/۱۱/۹۹، توسط نماينده خود و با ارائه معرفي نامه معتبر، به همان آدرس تحويل و رسيد دريافت دارند.

  • تاريخ جلسه توضيح و تشريح اسناد: جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و در صورت نیاز می توانید سوالات مکتوب خود را در تاریخ ۰۸/۱۱/۹۹ به شماره تلفکس ۰۷۷۳۷۲۹۵۶۶۴ ارسال و پاسخ دریافت نمایید.

ـ ساير اطلاعات مناقصه  و جزئيات شرح كار در اسناد مناقصه قيد گرديده است.

ـ‌ هزينه چاپ آگهي به‌عهده برنده مناقصه مي باشد.

 

 

شركت پايانه ها و مخازن پتروشيمي (سهامي خاص)

نظر بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افتخارات