آگهی  فراخوان ارزیابی كيفي مناقصه گران

به شماره  GT/96011

 

شركت پايانه‌ها و مخازن پتروشيمي در نظر دارد مناقصه انجام خدمات راهبري، تعمير و نگهداري بندر پتروشيمي ماهشهر را با اطلاعات ذيل انجام دهد:

  • نام دستگاه مناقصه گزار: شركت پايانه ها و مخازن پتروشيمي
  • نام مناقصه: خدمات راهبري، تعمير و نگهداري (عمومي يك مرحله اي)
  • نشاني دستگاه مناقصه گزار: استان خوزستان، بندر امام خميني منطقه ويژه اقتصادي، سايت ۵، بندر پتروشيمي ماهشهر، شركت پايانه‌ها و مخازن پتروشيمي. (تلفن ۵۲۱۷۵۶۰۷-۰۶۱).
  • شرح مختصري از كار: پروژه شامل انجام كليه كارهاي تعميراتي و نگهداري در اسكله‌هاي هفت‌گانه و مخازن صادراتي و همچنين راهبري، بهره برداري و تأمين نيروي آتش‌نشاني در محدوده مزبور جهت تداوم بارگيري، تخليه در اسكله ها، ذخيره، ارسال و تحويل مواد به شركت‌ها از طريق بنادر و مخازن صادراتي.

 

مناقصه گران علاقمند مي توانند فرم هاي ارزيابي كيفي و نيز راهنماي چگونگي ارزيابي كيفي را از سايت اطلاع‌رساني شركت پايانه ها و مخازن پتروشيمي به نشاني www.ttpc.ir دريافت نمايند و با تكميل فرم هاي خود‌اظهاري كه به مهر و امضاي مجاز رسيده باشد؛ بهمراه  ساير مدارك مورد نياز (در پاكات لاك و مهر شده) را، حداكثرتا پايان ساعت ۱۵:۰۰ مورخ ۹۶/۱۱/۲۳، توسط نماينده خود و با ارائه معرفي نامه معتبر به آدرس مندرج در بند ۳ تحويل و رسيد دريافت نمايند. پس از انجام ارزيابي كيفي از شركت هاي تأييد شده براي دريافت اسناد مناقصه و فرم پيشنهاد قيمت دعوت بعمل خواهد آمد.

ـ‌ متقاضيان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره تلفن ۴۲۵۷۹۲۰۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمايند.

ـ‌ هزينه چاپ آگهي بعهده برنده مناقصه مي باشد.

   دریافت فرم استعلام

شركت پايانه ها و مخازن پتروشيمي (سهامي خاص)

نظر بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افتخارات